Koncert ewangelizacyjny Zespołu Uwielbienia OdNowa

Zapraszamy Cię na wyjątkowy wieczór – wspólne Przeżycie Chwały i Miłości Boga.

W trakcie koncertu będziemy opowiadali naszymi pieśniami o Niesamowitym Bogu, który odnajduje człowieka w samym środku jego życiowych burz i zawirowań. O Bogu który jest Tratwą płynącą ku spokojnym brzegom pięknego życia.

Rozpoczniemy wspólnym uczestnictwem we Mszy Świętej o godz. 1800, a bezpośrednio po niej, pozostając w kościele, zagramy i zaśpiewamy na Cześć Jezusa Chrystusa Jedynego Pana!

Zapraszamy Ciebie i Twoich znajomych;)

 13 maja 2012 roku, Godz. 1800

Sanktuarium  Miłosierdzia Bożego w Białymstoku

REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE

Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w rekolekcjach wielkopostnych Odnowy w Duchu Świętym które odbędą się w dniach od 2 do 4 marca 2012 r.
W piątek spotykamy się o godz. 19.30, w sobotę o godz. 19.00, zaś w niedzielę o godz. 14.00 w kościele p.w. św. Wojciecha w Białymstoku.
Rekolekcje poprowadzi ks. Piotr Pietrzak, ojciec duchowny w Seminarium Warszawskim związany z Domem Rekolekcyjnym w Magdalence.
Oprawa muzyczna Zespół Uwielbienia OdNowa

Nowa płyta

  Z radością przekazujemy w Wasze ręce naszą najnowszą płytę pt. Tratwa.

 Zawiera ona 10 utworów, których teksty, w naszym zamyśle, mają nieść nadzieję i wskazywać  na Tego który pomaga człowiekowi utrzymać się na burzliwych falach dzisiejszego świata.

 Muzycznie płyta jest różnorodna, i znajdą tu coś dla siebie zarówno miłośnicy utworów refleksyjnych, jak i energetycznych, zabarwionych delikatnie ostrzejszym brzmieniem gitary elektrycznej ;).

Nagrań dokonano w studiu Radia i w 2011 roku.

 Zachęcamy do wyrobienia własnej opinii w temacie, po kilkukrotnym jej przesłuchaniu 😉

Bliższe informacje oraz zamowienia można składać pisząc na adres zuodnowa@gmail.com